Ubytování u lanovky Kněžický expres ve Vrchlabí

Pension IMLAUF

Pension Imlauf - Rodinný pension Imlauf (včetně restaurace) má vhodné podmínky pro rekreaci rodin s dětmi i pro seniory. Do centra Vrchlabí se dostanete pěší chůzí za 10 min. K dispozici je 10 dvoulůžkových pokojů a 4 apartmány. Má vlastní zdroj vynikající pitné vody (2x ročně rozbory), velký venkovní bazén, tenisový kurt, dětské houpačky a domečky, velkou upravenou zahradu, kde např. v květnu kvete na 150 druhů rododendronů. Je velice dobře přístupný i v zimním období. V pensionu je též sauna s venkovním bazénkem, dětská herna atd.

  www.pension-imlauf.cz

Privat 505

Svojí polohou se Privat 505 nachází 800m od historického města Vrchlabí (nad obchvatem Praha- Špindlerův mlýn), hned vedle SKI areálu Kněžický vrch, kde jsou k dispozici 3 vleky a jedna lanová dráha. Hosté tak mohou tento areál (300m) bez delšího cestování autem navštívit pěšky.

Lůžková kapacita ubytování je max. 9 lůžek. K dispozici jsou 2 dvoulůžkové pokoje s přistýlkou a apartmánem pro 4 osoby s kuchyní. V objektu je dostupný vstup na wifi. Pokoje jsou standardně vybavené. Každý pokoj má vlastní sociální zaříení. Každý pokoj má samostatný vchod. V ceně jsou zahrnuty i snídaně.

  privat505.7x.cz